Kariéra v našej spoločnosti - možno hľadáme práve vás

Rozpočtár/kalkulant

Miesto práce: Poprad
Termín nástupu: asap
Druh pracovného pomeru: TPP
Ponúkaný plat: Dohodou

Náplň práce:

  • - Vypracovanie rozpočtov a kalkulácii v programe CENKROS,
  • - tvorba cenových ponúk,
  • - príprava podkladov pre fakturáciu,
  • - práca s projektovou dokumentáciou,
  • - sledovanie dodržiavania kalkulovaných nákladov, technológii, postupov v spolupráci s majstrami a stavebnými technikmi,
  • - analýza údajov vstupujúcich do konečnej hodnoty nákladov na výstavbu stavebného diela,
  • - vypracovanie a kontrola časových harmonogramov stavieb a kontrolno-skúšobných plánov stavieb,
  • - príprava podkladov pre výber dodávateľov.

Požiadavky na zamestnanca:

Vzdelanie:
  • - Stredoškolské s maturitou
  • - Vysokoškolské II. Stupeň v odbore stavebníctvo
Počítačové/technické znalosti - používateľ:
  • - Cenkros – pokročilý
  • - Excel - pokročilý
  • - Word - základy
  • - Autocad - základy

Vodičský preukaz: B – aktívny vodič.
Počet rokov praxe: Prax v odbore min 1 rok
Osobnostné predpoklady a zručnosti: Zodpovednosť, precíznosť, dôslednosť, flexibilnosť, praktické a analytické myslenie, komunikatívnosť, orientácia v projektovej dokumentácii.

Ponúkané výhody:
  • - práca v spoločnosti s dlhoročnou tradíciou,
  • - práca v zohratom kolektíve,
  • - zaujímavé finančné ohodnotenie,
  • - možnosť ďalšieho vzdelávania,
  • - otvorený prístup zamestnávateľa k návrhom na zlepšovanie, prípadne riešenie vzniknutých situácii.

Pridajte sa k nám

Ak sa chcete stať súčasťou stále sa rozvíjajúcej a rozrastajúcej spoločnosti, viete prevziať na seba zodpovednosť, máte chuť pracovať a dosahovať profesijné a životné ciele, tak ste na správnom mieste.

Podelíme sa s vami o skúsenosti, znalosti a vedomosti, aby sme dosiahli spoločný cieľ.

Čo je potrebné urobiť?

Prvý krok, ako sa stať členom nášho tímu, je zaslanie žiadosti o prijatie do zamestnania spolu so životopisom. Reagovať budeme na každú zaslanú žiadosť. Vybraní uchádzači budú pozvaní na pracovný pohovor.

Personálne oddelenie

Františka Rakociová
f.rakociova@arprog.sk
+421 52 431 8140