Kariéra v našej spoločnosti - možno hľadáme práve vás

Tesár

Miesto práce: Poprad, prípadná práca po celom Slovensku, doprava, ubytovanie a strava zabezpečená zamestnávateľom
Termín nástupu: ihneď
Druh pracovného pomeru: TPP
Ponúkaný plat: Dohodou

Náplň práce:

  • - Tesárske práce,
  • - konštrukčné práce,
  • - debniace práce,
  • - lešenárske práce,
  • - betonárske práce.

Požiadavky na zamestnanca:

Vzdelanie:
  • - Stredoškolské bez maturity,
  • - stredoškolské s maturitou,
  • - nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie.

Vodičský preukaz: B – aktívny vodič.
Počet rokov praxe: Minimálna prax v odbore 5 rokov
Osobnostné predpoklady a zručnosti: Samostatnosť, iniciatívnosť, spoľahlivosť, precíznosť, plánovanie a organizovanie práce, tímová práca, analýza a riešenie problémov, manuálna zručnosť.

Murár

  • - Vyrovnanie podkladov stierkovými hmotami,
  • - dodatočné osadenie drobných stavebných predmetov,
  • - murovacie práce,
  • - betonárske práce,
  • - škárovacie práce,
  • - zhotovenie a opravy vnútorných dlažieb,
  • - zhotovenie vonkajších obkladov,
  • - zhotovenie omietok.

Vzdelanie:

Pridajte sa k nám

Ak sa chcete stať súčasťou stále sa rozvíjajúcej a rozrastajúcej spoločnosti, viete prevziať na seba zodpovednosť, máte chuť pracovať a dosahovať profesijné a životné ciele, tak ste na správnom mieste.

Podelíme sa s vami o skúsenosti, znalosti a vedomosti, aby sme dosiahli spoločný cieľ.

Čo je potrebné urobiť?

Prvý krok, ako sa stať členom nášho tímu, je zaslanie žiadosti o prijatie do zamestnania spolu so životopisom. Reagovať budeme na každú zaslanú žiadosť. Vybraní uchádzači budú pozvaní na pracovný pohovor.

Personálne oddelenie

Františka Rakociová
f.rakociova@arprog.sk
+421 52 431 8140